nJoy UPS nJoy Cadu 1000, 1000VA/600W | E-Acumulatori
nJoy
Putere: 1000 VA / 600 W
Tensiune nominala la intrare: 230 VAC
Tensiune nominala la iesire: 230 VAC
Frecventa: 50 / 60 Hz Auto detectare
Tip: Line Interactive
Prize: 2 x prize Schuko protejate si conectate la baterie/ 1 x RJ11/RJ45 de 1Gb/s protejata
Garantie 36 de luni pentru UPS, 12 luni garantie pentru baterii.
Stoc partener
Durata de livrare: 5 zile
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: UPCMTLS610HCAAZ01B Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
La achizitionarea acestui produs primiti 71 puncte de fidelitate
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (1)
  • Review-uri (0)
Putere: 1000 VA / 600 W