Invertor unda pura 3000W 24V JYP3000/24 | E-Acumulatori
Poweracu
In stoc
Durata de livrare: 24-72 ore, termen informativ, nu este contractual
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: JYP3000/24 Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
  • Review-uri (0)
InverInvertor unda pura 3000W 24V JYP3000/24
  • Functia de control de la distanta si cablu 5m cu switcher optional;
  • Intrare si iesire pe deplin izolate;
  • Protectia impamantare: exista terminal din panoul frontal, poate impamanta invertorul;
  • Start Soft: start-up fara probleme a aparatelor;
  • Pure sine unda de iesire: energie curata pentru sarcini sensibile;
  • Iesire AC identica si in unele cazuri mai bina decat puterea furnizata de utilitate ta;
  • Numar total scazut distorsiuni armonice: sub 3%;
  • Doi indicatori cu LED-uri pe panoul frontal arata starea de lucru si defectiunea;
  • Putere nominala 3000W;
  • Putere de varf 6000W;
  • Tensiune de iesire 230V ±10%;
  • Tensiune de intrare 24V Frecventa 50 / 60Hz ± 3;
  • Unda de iesire: unda pura Eficienta max. : 90%;
  • Temperatura de lucru -10°C +50°C;
  • Temperatura de depozitare -30°C +70°C;
  • Dimensiuni (mm) 396x180x128;
  • Ambalare (mm) 475x245x195mm.
  • Greutate net/brut (g) 5580/6710
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Tip Invertor: Solar
Model invertor: Off Grid
Tensiune Invertor: 24 V
Tip de unda invertor: unda pura
Faza Invertor: Monofazat
Tip Bransament: Monofazat
Tensiune alimentare DC: 24 V