Xunzel
Putere nominala: 1000VA/800W
Voltaj intrare: 12V
Eficienta: 90% C
urent mx de incarcare: 10 sau 20A
Comsum in modul de economisire energie <5W
Voltaj iesire (50-60Hz) 230VAC+/- 5%
Surge Power 2000VA/1600W
Timp de transfer: 10ms/20ms
Dimensiune: 100x242x327
Greutate: 6.1 C
​Capacitate minima baterie(recomandare): 12V 100Ah
In stoc
Durata de livrare: 2-3 zile
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: IXS1000-12 Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (3)
  • Review-uri (0)
Solutia ideala pentru aplicatii de putere de rezerva si off-grid.
Converteste puterea baterie in electricitate de uz casnic si incarca bateriile.
Este foarte usor cu carcasa din aluminiu anodizat.
Consum redus de energie pentru economisirea de energie.
Caracteristici:
• Controler Inteligent cu microprocesor pentru randament ridicat. Curent de incarcare selectabil.
• Include controller incarcare solara (PWM sau MPPT).
• Intrari configurabile AC / Solar prin LCD si PC (prin port de comunicatii)
• Cu releu pentru pornirea automata a unui generator.
• Consum redus de energie pentru economia de energie.
• Funcția de pornire la rece.
• Alarma si Protectie baterie Low/High
• Functionarea in paralel cu pana la 4 unitati de ICS / 5000 modele este de 20.000 VA
Putere nominala: 1000VA/800W
Voltaj intrare: 12V
Eficienta: 90% C
Curent mx de incarcare: 10 sau 20A
Surge Power 2000VA/1600W
Timp de transfer: 10ms/20ms
Dimensiune: 100x242x327
Greutate: 6.1 C
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Tip Invertor: Solar
Model invertor: Off Grid
Tensiune Invertor: 12 V
Tip de unda invertor: unda pura
Tip Bransament: Monofazat
Tensiune alimentare DC: 12 V