Xunzel
-46%
Putere nominala: 5000VA/4000W
Voltaj intrare: 48VDC
Eficienta: 93%
Curent max de incarcare: 2A,10A, 20A sau 30A
Comsum in modul de economisire energie <15W
Voltaj iesire (50-60Hz) 230VAC+/- 5%
Surge Power 10000VA/8000W
Timp de transfer: 10ms/20ms
Dimensiune: 140x295x540
Greutate: 13.4
​Capacitate minima baterie(recomandare): 48V 200Ah
In stoc
Durata de livrare: 24-72 ore, termen informativ, nu este contractual
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: IXS5000-48-MPPT Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (2)
  • Review-uri (0)
Solutia ideala pentru aplicatii de putere de rezerva si off-grid.
Converteste puterea baterie in electricitate de uz casnic si incarca bateriile.
Cu releu pentru pornirea automata a unui generator.
Este foarte usor cu carcasa din aluminiu anodizat.
Consum redus de energie pentru economisirea de energie.
Functie pornire la rece. Low/High alarma baterie si protectie.
Iesire unda sinusoidala pentru a rula sarcini cu motor si electronice sensibile.
Caracteristici:
• Controler Inteligent cu microprocesor pentru randament ridicat. Curent de incarcare selectabil.
• Include controller incarcare solara (PWM sau MPPT).
• Intrari configurabile AC / Solar prin LCD si PC (prin port de comunicatii)
• Consum redus de energie pentru economia de energie.
• Funcția de pornire la rece.
• Alarma si Protectie baterie Low/High
• Functionarea in paralel cu pana la 4 unitati de ICS / 5000 modele este de 20.000 VA
Putere nominala: 5000VA/4000W
Voltaj intrare: 48VDC
Eficienta: 93%
Surge Power 10000VA/8000W
Timp de transfer: 10ms/20ms
Dimensiune: 140x295x540
Greutate: 13.4
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Tip Invertor: Solar
Model invertor: Off Grid
Tensiune Invertor: 48 V
Tip de unda invertor: unda pura
Tip Bransament: Monofazat
Tensiune alimentare DC: 48 V