Invertor solar Voltronic Axpert VM III 5000-48 MPPT 5000VA 5000W LCD + bluetooth | E-Acumulatori
Poweracu
-48%
Putere nominala 5000VA/5000W
Putere maxima 10000VA/10000W
Factor de putere 1.0
Putere maxima PV 5000W
In stoc
Durata de livrare: 24-72 ore, termen informativ, nu este contractual
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 92-930740-02G Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (3)
  • Review-uri (0)
Caracteristici
Modul de control detasabil cu LCD si multiple cai de comunicatie
Bluetooth integrat (aplicatie disponibila in Play-store)
Port dedicat pentru BMS (RS485, CAN-BUS sau RS232)
Ventilator usor de inlocuit pentru o mententata cat mai simplificata
Alimentare consumatori din AC sau Fotovoltaic chiar si fara acumulatori
Curenti mari de incarcare selectabili
Compatibil cu intrare AC sau generator
Auto-restart in caz de avarie AC
Pornire la rece (utilizand doar acumulatori)
Specificatii
Putere nominala 5000VA/5000W
Putere maxima 10000VA/10000W
Factor de putere 1.0
Tensiune nominala acumulatori 48V
Curent maxim de incarcare 80A
Tensiune maxima PV 500Vdc
Tensiune operare MPPT 120-450Vdc
Putere maxima PV 5000W
Frecventa functionare AC 50/60Hz autoselectabil
Tensiune iesire AC 230V +/- 5%
Temperatura de functionare -10C +50C
Dimensiuni 400x300x115mm
Greutate 10 Kg
Pentru mai multe detalii consultati fisa tehnica si manualul.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Tip Invertor: Solar
Model invertor: Hibrid, Off Grid
Tensiune Invertor: 48 V
Tip de unda invertor: unda pura
Tip Bransament: Monofazat
Tensiune alimentare DC: 48 V