EVE Baterie litiu EVE ER14250PFR 1/2AA 3,6V cu pini 1(+) 2(-) echivalent 14250 | E-Acumulatori
EVE
  • Tensiune nominala: 3,6V
  • Capacitate nominala: 1200mAh
  • Dimensiuni: Diametru de 14,5 mm si inaltime de 25 mm (1/2AA)
Stoc partener
Durata de livrare: 1 saptamana
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: EVE-ER14250/PFR Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (1)
  • Review-uri (0)
Baterie litiu EVE ER14250PFR 1/2AA 3,6V cu pini 1(+) 2(-) echivalent 14250
Bateria litiu EVE-ER14250/PFR este o baterie de tip 1/2AA cu o tensiune nominala de 3,6V si o capacitate de 1200mAh.
Aceasta baterie este nereincarcabila si are dimensiunile de 14,5 mm in diametru si 25 mm in inaltime
  • Tensiune nominala: 3,6V
  • Capacitate nominala: 1200mAh
  • Dimensiuni: Diametru de 14,5 mm si inaltime de 25 mm
  • Greutate: Aproximativ 10 g
  • Curent maxim continuu: 25mA
  • Curent maxim de descarcare in impulsuri: 50mA (pentru 3 secunde, cu pauza de 27 secunde)
  • Interval de temperatura de operare: -55°C pana la +85°C
  • Durata de viata pe raft: Pana la 10 ani (pierdere de capacitate mai mica de 1% pe an la +25°C)