Reddot Incarcator si redresor Reddot 14.6V 4A pentru acumulatori LiFePo4 AQCHR14.6/4.0_LFP | E-Acumulatori
Reddot
Stoc partener
Durata de livrare: 4-7 zile
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: AQCHR14.6/4.0_LFP Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Download (1)
  • Review-uri (0)
Incarcator si redresor Reddot 14.6V 4A pentru acumulatori LiFePo4 AQCHR14.6/4.0_LFP
Un incarcator simplu, eficicent si versatil pentru acumulatori Litiu de tehnologie LiFePo4 12V
Tensiune nominală de intrare: 100-240Vac
Interval de intrare variație: 90-264Vac
Frecvența nominală de intrare: 50/60Hz
Frecvența de variație: 47-63Hz
Curent de intrare: max 2,5 amperi
AC (curent de scurgere): 0,25 mA max la intrare de 240 Vca.
Putere de ieșire: 0-58 W, 14,6 Vcc, 3,8-4,2 A (200-400 m A)
Temperatura de funcționare: 0℃ până la 40℃, sarcină completă - funcționare normală
Temperatura de depozitare: -20℃ până la 85℃
Dimensiune: 124x56.4x31.8 mm