Acumulator Moto AGM Ready AGM12-12M Exide 12V 12Ah 200A | E-Acumulatori
Exide
In stoc
Durata de livrare: 1-3 zile
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: AGM12-12M Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
  • Review-uri (0)
  • Model: Exide AGM12-12M
  • Tensiune: 12V
  • Capacitate: 12Ah
  • Curent pornire CCA: 200A
  • Tehnologie: AGM Ready, sigilat si gata utilizare
  • Dimensiuni: 200×150×90 mm
  • Greutate: aprox. 4.7 kg
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Greutate: 4
Lungime: 200 mm
Latime: 150 mm
Inaltime: 90 mm
Capacitate: 12 Ah
Tip produs: Baterie
Tensiune: 12 V