EVE Baterie litiu EVE ER34615EHR2 D 3,6V cu fire si mufa echivalent 33600 | E-Acumulatori
EVE
  • Tensiune nominala: 3,6V
  • Capacitate nominala: 19000mAh
  • Dimensiuni: Diametru de 32,9 mm si inaltime de 61,5 mm
Adauga in cos
Cod Produs: EVE-ER34615EHR2 Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Review-uri (0)
Baterie litiu EVE ER34615EHR2 D 3,6V cu fire si mufa echivalent 33600
Bateria litiu EVE-ER34615EHR2 este o baterie de tip D cu o tensiune nominala de 3,6V si o capacitate de 19000mAh.
Aceasta baterie este nereincarcabila si are dimensiunile de 33,5 mm in diametru si 61,5 mm in inaltime.
  • Tensiune nominala: 3,6V
  • Greutate: Aproximativ 99,61 g
  • Curent maxim continuu: 230mA
  • Curent maxim de descarcare in impulsuri: 400mA (pentru 3 secunde, cu pauza de 27 secunde)
  • Interval de temperatura de operare: -55°C pana la +85°C
  • Durata de viata pe raft: Pana la 10 ani (pierdere de capacitate mai mica de 1% pe an la +25°C)