EVE Baterie litiu EVE ER14505/PHR-2 AA 3,6V cu fire si mufa echivalent 14500 | E-Acumulatori
EVE
  • Tensiune nominala: 3,6V
  • Capacitate nominala: 2700mAh
  • Dimensiuni: Diametru de 14,5 mm si inaltime de 50,5 mm (AA)
Adauga in cos
Cod Produs: EVE-ER14505/PHR-2 Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
  • Review-uri (0)
Baterie litiu EVE ER14505 AA 3,6V cu fire si mufa echivalent 14500
Bateria litiu EVE-ER14505/PHR-2 este o baterie de tip AA cu o tensiune nominala de 3,6V si o capacitate de 2700mAh.
Aceasta baterie este nereincarcabila si are dimensiunile de 14,5 mm in diametru si 50,5 mm in inaltime.
  • Tensiune nominala: 3,6V
  • Capacitate nominala: 2700mAh
  • Dimensiuni: Diametru de 14,5 mm si inaltime de 50,5 mm
  • Greutate: Aproximativ 18,9 g
  • Curent maxim continuu: 50mA
  • Curent maxim de descarcare in impulsuri: 150mA (pentru 3 secunde, cu pauza de 27 secunde)
  • Interval de temperatura de operare: -55°C pana la +85°C
  • Durata de viata pe raft: Pana la 10 ani (pierdere de capacitate mai mica de 1% pe an la +25°C)