ULTRACELL Acumulator VRLA Ultracell Deep Cycle GEL 12V, 200Ah UCG200-12 | E-Acumulatori
ULTRACELL
2 Review-uri
-19%
Baterie Model: UCG200-12.
Tensiune nominala (V): 12.
Capacitate: 200Ah
Terminal: F11
Lungime: 522 ± 2 mm
Latime: 240 ± 2 mm
Inaltime: 218 ± 2 mm
Greutate 62.9
In stoc
Data de livrare: poimaine, 15.05.2026
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: UCG200-12 Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (1)
  • Review-uri (2)
Acumulator VRLA Ultracell 12V, 200Ah UCG200-12 borna F11
Baterie Model: UCG200-12.
Tensiune nominala (V): 12.
Capacitate: 200Ah
Electrolit: H2SO4 GEL
Curent de descarcare maxim: 1800A (5s)
Curentul de incarcare initial: mai putin de 50A
Rezistenta interna: Approx 3.24m Ω
Conectori: aliaj de cupru argint
Temperatura de incarcare: 0°C si 40°C
Temperatura de descarcare: -15°C la 50°C.
Temperatura de depozitare: -15°C la 40°C
Lungime: 522 ± 2 mm
Latime: 240 ± 2 mm
Inaltime: 218 ± 2 mm