Keeppower Acumulator 18650 Li-Ion 3500 mah Keeppower KP IMR18650 | E-Acumulatori
Keeppower
-19%
Producator: Keeppower
Dimensiune: 18650
Tehnologie: Li-Ion
Capacitate nominala: 3500 mah
Fara Protectie PCB
In stoc
Durata de livrare: 2-3 zile
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: KP IMR18650 Ai nevoie de ajutor? 0745 775 777 / 03744 99990
  • Review-uri (0)
Acumulator 18650 Li-Ion 3500 mah Keeppower KP IMR18650
Producator: Keeppower
Tehnologie: Li-Ion
Tensiune nominala: 3.7 V
Tensiune maxima: 4.2 V
Capacitate nominala: 3500 mah
Capacitate minima: 3500 mah
Dimensiune - 18650 - Lungime: 64.90 mm Diametru: 18.60 mm